Pokud hledáte opravdu kvalitní sportovní brýle, určitě by vaší pozornosti neměla ujít česká značka R2, který se již od roku 1996 zaměřuje na produkci špičkových dportovních doplňků.

Za touto stále více populární produkcí stojí parta sportovně založených nadšenců, kterým zkrátka běžně dostupné produkty dostatečně nevyhovovaly. Proto se rozhodli začít vlastní výrobu, která bude dělaná na míru nejen sportovcům, ale především našim klimatickým podmínkám.

Vybrat di tedy můžete kvalitní cyklistické brýle R2, které jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Neustále obnovují své již tak vyspělé technologie a zpraování produktů je zkrátka dokonalé. Brýle se skvěle hodí nejen na kolo, stejně dobře je využijete také během všech ostatních – nejen letních – aktivit. A to vše navíc za cenu, která je dostupná opravdu každému.

Velkou výhodou je také jejich široký sortiment doplňků, mezi které patří například šňůrky a pouzdra na brýle nebo náhradní optické redukce, čočky a optické vložky do R2 brýlí.